Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příběhy

Jak vznikli Flwers


Před pár měsíci napadlo Kate že by jsme mohli něco podniknout.Ale furt nás nic nenapadalo.Ale pak nám Kate řekla ,že chce být chvilku o samotě.A tak Adýsek a Very byly zvědavý jestli Kate něco vymyslí.A najednout Kate vykřikla FLOWERS!!!!Adysek a Very na ni udělali podivný výraz a vůbec to nechápali.Kate jim to vše vysvětlila a takhle to vzniklo.

                                             TAK A TO JE KONEC PRVNÍ KAPITOLY

                             1    Příběh první


Jednoho krásného dne se Liliana rozhodla že by si všechny flowers mohli vyrazit do BOTANYCKÉ ZAHRADY (květinářství) tak naplánovala celou trasu když to doďála tak zrovna volala Ketrin na oběd.Po obědě si dali kávu a Liliana řekla ať tady čekají že jim něco řekne a hned utíkala do pokoje.Když to donesla všichni byli zvědaví co Liliana vymyslela.A Liliana zpustila: tak mě napadlo že bychom si mohli vyrazit do BOTANYCKÉ ZAHRADY.Všichni si najednou začali povídat co si vezmou a jak to tam bude vypadat a kam pujdou jako první a kam pujdou potom a Liliana se zamračila a bylo jí nabrečení.Potom radši utekla do pokojíčku a zamkla se vlítla na postel a začla brečet.Jediná Ketrin viděla jak Liliana utekla.A zakřičela HOLKY!!! to jsme neměli dělat Liliana nám k tomu chtěla ještě něco vzdělit,ale Ketrin stejně nikdo nevnímal tak se šla podívat kde je Liliana šla se podívat do jejího pokoje ,ale u dveří slyšela jak brečí zaklepala,ale nikdo se jí neozval.Tak Ketrin řekla Liliano prosím pustíšmě do tvého pokoje, chtěla bych ti něco říct.Liliana tedy Ketrin pustila pak si sedli na postel a Ketrin řekla.´´Moc se to omlouvám Liliano ctěla jsem tě vyslechnout ,ale holky si začali povídat tak já hned snimi.Liliana Ketrin odpustila a řekla jí co jí napadlo.Pak se domluvili že jako pojedou jenom oni dvě tak si zbalili věci a šli do kuchyně když otevřeli dveře všichni se hádali.Liliana a Ketrin se začali smát.Olivie se zeptala kam jdou a Liliana řekla kdybys poslouchala tak víš jak to je naplánovaný a nakonec se všechny holky Lilianě omluvili a když jim Liliana odpustila řekly: můžeme jet svámi holky řekli no jasně a tak se konečně všichni domluvili a hned další den vstávali v 06:00 zbalilise na dobrodružný den a vyrazili.  A tak to všechno dobře dopadlo jako všechny příběhy KONEC!

  2    Příběh druhý


Jednoho krásného rána šla KATE na procházku do zahrady a najednou je přímo před ní záhon kopretin celý pošlapaný.KATE začala plakat.Kopretiny má totiž strašně ráda,ale teď je její dílo zničené.Když jí ostatní FLOWERS uslyšely plakat hned se za ní rozběhly a hned uviděly tu spoušť.Ale LILIANA KATE objala a řekla jí "Já to spravím jen se neboj".A LILIANA zvolala SÍLA KOŘENŮ.A v tom okamžiku kořeny kopretin vstaly a vše bylo jako předtím.Kopretiny byly zase v pořádku.A jako v každém příběhu má i ten náš šťastný KONEC!

Vaše FLOWERS

   3   Příběh třetí

Jednoho rána se KETRIN zdál překrásný sen ale jakmile se probudila nevěřila svým očím.Celý pokojíček měla obrostlý masožravými květinami.Hned zavolala FLOWERS aby jí přišly pomoct.Když FLOWERS dorazily,tak se hned vyptávaly jak se to stalo ale to nikdo nevěděl dokonce ani KETRIN nic nevěděla.   Nakonec FLOWERS daly vše do pořádku a všechno dobře dopadlo.

                              4     Příběh čtvrtý

Jednoho letního rána se FLOWERS procházely po parku když najednou Kate zvolala pozor holky Mafiáni. FLOWERS  hned začaly ječet a rozeběhly se do všech stran. Kate si řekla: to jsou celé ony především hned utéct, a to si říkají FLOWERS.A tak Kate zaječela holky pojďte hned sem. To si snad děláte srandu. Takhle utéct oni chtějí naše květiny to jim to dovolíte já teda ne a Kate zvolala SÍLA PŘÍRODY VÁS UVĚZNÍ květiny hned vstaly a omotaly Mafiánům nohy. Holky hned zvolaly paráda Kate ty jsi je přemohla jsi prostě jednička Kate pohodila vlasy na rameno a řekla to jsem já když je někde nebezpečí tak tam vždy jsem. A holky se začli chichotat. Kate se zeptala co je, čemu se tak smějete a Andreavyprskla smíchy co to mělo znamenat s těmi vlasy. Kate se urazila a odeběhla pryč ale FLOWERS na ní volaly Kate Kate co ty Mafiáni a ty květiny omotané kolem jejich nohou. Ale Kate se zahihňala a běžela dál.

NO A TO JE KONEC DNEŠNÍHO PŘÍBĚHU  

                            5       Příběh pátý

Tak a jsme zpátky s novým příběhem tohle se doopravdy stalo.

Dnes jsem tak bloudila po Netu a najednou někdo chtěl a bych si sním psala e-maily no tak jsem si řekla proč ne nemám nic jiného na práci tak jsem začala: ahoj jak se máš a kolik ti je, do jaké chodíš třídy a tak dále. Až mi najednou ten člověk napsal: zítra se sejdeme před školou, Bud tam ve 3 hodiny. Měla jsem trochu strach tam jít ale pak jsem se přeci jen odvážila. Před školou jsem čekala asi 5 minut a pak přišel nějaký chlap a ptal se mě na koho čekám. Nejdřív jsem mlčela ale pak jsem řekla toto: Já tu čekám na jednoho člověka s kterým jsem si včera psala na e-mailu. A ten chlap řekl: Tak ty budeš určitě Kate že. Řekla jsem že jsem KATE a co mu je po tom. A na jednou mi řekl tak to už na nikoho nečekej ten s kým sis psala jsem já a zamračil se. Měla jsem hrozný strach a tak jsem začala utíkat ale on se rozeběhl za mnou. Bála jsem se co mi udělá tak jsem se mu schovala do jedné  staré budovy. Ta budova byla stará a opuštěná. Byla tam tma a divně to tam smrdělo. Najednou se otevřely ty dveře kterými jsem přišla a já radši zavřela oči. Ve dveřích stál nějaký stín a já se bála víc a víc. Pak to udělalo krok ke mě a pohladilo mě to po vlasech. A najednou se rosvítilo světlo a nade mnou stála moje maminka.  Zezačátku jsem byla ráda ale pak jsem byla překvapená co tu moje maminka dělá. Tak co myslíte že tam moje maminka dělala? Odpovědi pište na e-mail který najdete v kontaktech. Ahoj KATE

                     

 

Příspěvky

ŠESTÝ PŘÍBĚH

10. 8. 2013

 

příběh druhý

11. 4. 2013